1% podatku

Drodzy Rodzice !

Nie zmarnujcie 1% podatku!

Zamiast fiskusowi  oddajcie 1% podatku szkole,

w której uczy się Wasze dziecko.

W ramach akcji Twoja Szkoła organizowanej przez Fundację ROSA, pragnę  Państwa zachęcić do przekazania 1% podatku na Szkołę Podstawową w Wyrach. Za zgromadzone środki zostanie zakupiony nowoczesnego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, niezbędnego do zagwarantowania dzieciom edukacji na najwyższym poziomie. W poprzednim roku zgromadziliśmy na naszym koncie 5 329,77 zł. Monitor interaktywny to koszt 9 000 zł.

Dzięki środkom przekazanym przez rodziców z 1% w poprzednich latach sfinansowaliśmy zakup aż dwóch  monitorów interaktywnych. Monitory te znajdują się w salach 209 oraz 304 i wykorzystywane są głównie do nauki języka angielskiego.                 Dzięki sprzętowi najnowszej generacji uczniowie osiągają lepsze wyniki i łatwiej przyswajają przekazywaną im wiedzę. Chcemy, by nasza Szkoła nadal się rozwijała                    i była w pełni nowoczesną placówką, chcemy zapewnić uczniom właściwy poziom edukacji i perspektywy dalszego kształcenia.

Każda szkoła uczestnicząca w akcji Twoja Szkoła oznaczona jest specjalnym identyfikatorem, dzięki czemu możliwe jest przekazanie darowizny konkretnej placówce szkolnej, w szczególności Szkole Podstawowej w Wyrach.

Identyfikator naszej szkoły - 132216

Jak wypełnić formularz PIT?

Należy uzupełnić formularz PIT według poniższego wzoru.

W rubryce Twoja Szkoła – proszę wpisać SZKOŁA PODSTAWOWA W WYRACH

Identyfikator szkoły – 132216W rubryce Wyrażam zgodę – proszę zaznaczyć -  X

Identyfikator Szkoły Podstawowej w Wyrach

Z góry dziękuję za każdą darowiznę