• All Together Now!

‘All Together Now’
          To projekt eTwinning skierowany jest do uczniów klas I-III G. Dotyczy on twórczości zespołu The Beatles.
          Uczniowie poznają utwory tj.: ‘All Together Now’, ‘Hello Goodbye’, ‘Love Me Do’, ‘Yellow Submarine’, ‘Ob-La-Di Ob-La-Da’ i nie tylko. Projekt trwa już od III 2014r. Uczniowie wspaniale angażują się w jego realizację. Razem z naszymi prartnerami z Niemiec, Francji i Słowacji przedstawiliśmy się na TwinSpace wykorzystując aplikację Animoto, przygotowali prezentacje dotyczące życia i twórczości członków zespołu The Beatles w programie Power Point, stworzyli zabawne komiksy w Toondoo, a przede wszystkim zaśpiewali. Kółko muzyczne (25 uczniów) przy współpracy ze swoim nauczycielem zaaranżowało utwory ‘Love Me Do’ i ‘Yellow Submarine’, inni uczniowie nagrali własne teledyski z utworami tj. ‘All Together Now’ i ‘Hey Jude’. Otrzymali wspaniałe komentarze od naszych partnerów eTwinning. Świetnie się przy tym bawiąi doskonalą swoje umiejętności muzyczne, językowe i ICT. Zaczęliśmy również tworzyć własną stronę internetową w WIX, którą zamierzamy jeszcze rozwijać. Przygotowaliśmy też krzyżówki i quizy związane z tematem naszego projektu wykorzystując do tego celu aplikację Hot Potatoes.
          Lucyna Janota

Projekt skierowany jest do uczniów klas IV - VI SP i dotyczy zespołu The Beatles. Będziemy grać i śpiewać utwory tj.:- All Together Now, - Hello Goodbye, - Love Me Do, - Yellow Submarine, - Ob-La-Di Ob-La-Da. Projekt trwa III-V 2014r.

W VI 2014r. przygotujemy koncert LIVE i zobaczymy jak poradzili sobie z wykonaniem tych utworów uczniowie z innych europejskich szkół.