2015/2016

Nagłówek

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół

w Wyrach 2015/16

 

KONKURSY SZKOLNE

„Mini Europe”-Europejski Dzień Języków

Indywidualnie:    I miejsce – Kacper Parysz IV a, Natalia Zielińska VI a,

                            Tomasz Latusik IV b

                            II miejsce –  Paulina Tomczyk IV b, Dominik Białoń IV a

                            III miejsce –           Magdalena Sternisko VI a

Grupowo:       I miejsce – Krzysztof Korus i Artur Sroka IV a,  Nikola Paszek,

                                          Martyna Fraj i Magdalena Janota V b

                        II miejsce –     Daria Fortuna i Patrycja Ulman IV a

                        III miejsce –   Natalia Jeska i Aleksandra Małek IV a

Konkurs biblijny

1 miejsce - Mikołaj Raszka Vc
2 miejsce - Nikola Paszek Vb
3 miejsce - Magdalena Janota Vb

Pozostali uczestnicy: 
Vc - Oliwia Gogol, Weronika Biela, Klaudia Danak, Bartosz Szabanowski; 
Vb - Małgorzata Korus; 
VI b - Emilia Paszek, Roksana Łuczyk, Aleksandra Ryćkowska, Julia Zamora, Natalia Stasica, Łukasz Pażyniowksi

IV b - Julia Majkrzak

KONKURS NA DYNIĘ HALLOWEEN

I Julia Kwiatek III b
II Paulina Kaczorowska III b
III Oliwier Jaworski III b

Konkurs Gwara Śląska

I m. Wiktoria Nieszporek kl. II d

II m. Hanna Żmija kl. III a

III m. Paweł Perfecki  kl. III b

Szkolny konkurs mitologiczny

I miejsce Marlena Ogos, Magdalena Janota V b,  Rosanna Krawczyk V a

II miejsce Nikola Paszek V b

III miejsce Liliana Metrycka V a, Kamila Ceran V b

Szkolny konkurs wiedzy o żubrze

Klasy IV:

I miejsce: Oliwier Rączka IV b

II miejsce: Natalia Jeska IV a

III miejsce: Julia Gwóźdź, Agata Danielczyk, Wojciech Zamora, Julia Majkrzak IV b

Klasy V:

I miejsce: Rosanna Krawczyk V a

II miejsce: Magdalena Janota V b

III miejsce: Marlena Ogos, Jakub Slapczyk V b, Mikołaj Raszka V c, Martyna Zagórska V a

Klasy VI:

I miejsce: Anna Fortuna VI a

II miejsce: Michał Markiel VI b

III miejsce: Arkadiusz Mrokwa VI b

KONKURS WIEDZY O HIV I AIDS     

Klasy IV:
I miejsce:    Patrycja Ulman IV a
II miejsce:   Oliwier Rączka IV b
III miejsce:   Pola Kosińska IV a
Wyróżnienie: Michał Kret, Maja Myszor, Mateusz Pająk, Daria Fortuna IV a
Klasy V:
I miejsce:   Nicola Paszek V b
                 Paweł Myszor V c
II miejsce:   Adam Błotko V b
III miejsce:  Piotr Kściuk V b
Wyróżnienie: Magdalena Janota, Jakub Skapczyk,
                      Karol Siewior V b, Dominik Mańka V a
Klasy VI:
I miejsce:   Natalia Stasica VI b
II miejsce:   Roksana Łuczyk VI b
III miejsce:  Martyna Bojdoł VI a
                  Anna Fortuna VI a
Wyróżnienie: Magdalena Sternisko, Laura Wojtynek,
                     Konrad Federowicz VI a, Michał Markiel,
                    Paulina Kurzok, Aleksandra Ryćkowska VI b

Szkolny konkurs Hanyska roku 2015

I m-ce Martyna Bojdoł  kl. VI a

Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel – miś”

Dziewczynki:

I m. Milena Biela kl. 1 c

II m. Karolina Danak kl. 2 b

III m. Hanna Żmija kl. 3 a

Chłopcy:

I m. Kacper Ludwig kl. 1 b

II m. Szymon Rajwa kl. 1 b

III m. Sebastian Kosiecki kl. 1 c

II turniej Unihokeja dla klas I-III SP


1miejsce-klasa II d w składzie: Natalia Płoszek, Małgorzata Słomka, Konrad Wlazło, Błażej Herich, Maksymilian Niezgoda.

2 miejsce-klasa II a w składzie: Krzysztof Wawrzuta, Lena Krzyżaniak, Paulina Potyka, Bartosz Burhała, Milan Juranek

3 miejsce- klasa I c w składzie: Milena Rączka, Filip Wieliński, Damian Piechota, Agnieszka Machulec, Sebastian Kosiecki, Mateusz Choiński.

Konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa"

klasy I- III SP

  1. Latoya Mansfeld IIc
  2. Lena Lewartowska II c
  3. Oliwia Kosińska Ic
  4. Anna Molecka I c
  5. Małgosia Adamczewska  IIc
  6. Olga Bojdoł II b

klasy IV- VI SP

  1. Aleksandra Małek IV a
  2. Tomasz Latusik IV b
  3. Daria Fortuna IV a
  4. Natalia Stasica VI b
  5. Martyna Bojdoł VI a

 

KONKURSY GMINNE

1 miejsce w Gminnych zawodach w mini piłce nożnej chłopców - Szkoły Podstawowe

Uczniowie: Ciwiś Bartosz VI a, Jaworski Filip VI b, Lis Kamil VI b, Machulec Robert VI a, Mecner Łukasz VI b, Jeziorski Michał VI a, Pietrowski Kacper V c, Molecki Marcin V c, Iluk Bartosz V a, Pepke Maksymilian V a, Syrek Marcin V a, Myszor Dawid IV 


KONKURSY POWIATOWE

 

Zawody pływackie – MOSIR Mikołów

I m-ce Patryk Szałowski kl. V a

III m-ce Milena Szałowska kl. III a

I i II m-ce  Piotr Ignaszak   kl. II b

 

KONKURSY POWYŻEJ POWIATU

Wojewódzki Konkurs Plastyczny Mój przyjaciel żubr
wyróżnienia:


Natalia Stasica VI b

Weronika Biela Vc,

Martyna Bojdoł VIa

 Puchar Europy Federacji I.K.B. w Sztukach Walki: „Wojownik”

1. miejsce w kata, 3. miejsce w kata z bronią, 2. miejsce w ju-jitsu oraz Puchar Najlepszej  

    Zawodniczki Kata (junior młodszy); -Ulman Patrycja IV a

2. miejsce w kata, 2. miejsce w kata z bronią, 2. miejsce w walkach semi-contact, 4. miejsce

   w ju-jitsu oraz Puchar Najlepszego Technika; Pepke Maksymilian V a

3. miejsce w ju-jitsu; Szałowski Patryk kl. V a

4. miejsce w kata, 1. miejsce w kata z bronią; -Pilszek Martyna III a

I i II m-ce ju-jitsu, semi-contact; Szałowski Patryk kl. Va


Otwarty Puchar Polski Juniorów

Martyna Pilszek kl.IIIa


Imsc kata- młodzik do lat 8
Imsc kata z bronią do lat 8
IIImsc Ju Jitsu do lat 8

Finał diecezjalny konkursu organizowanego z okazji 90-lecia archidiecezji katowickiej

Klasa VI a i b III miejsce

Uczestnicy kl.: VI a: Magdalena Sternisko,Paulina Koza, Klaudia Szeliga, Anna Fortuna, Natalia Zielińska, Martyna Bojdoł

Uczestnicy kl. VI b: Roksana Łuczyk, Natalia Stasica, Michał Majchrzak, Kinga Mecner, Aleksandra Ryćkowska, Paulina Kurzok, Emilia Paszek

VI Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o puchar Wars i Sawy w Meczu: Polska- Białoruś- Niemcy- Warszawa /4 miejsce /


Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w akrobatyce sportowej, Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce- II miejsce w trójkach kobiet grupa wiekowa 12-18 lat

Emilia Plewnia VI a

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum Zespołu Szkół

w Wyrach 2015/16

 

KONKURSY SZKOLNE

„Mini Europe”- Europejski Dzień Języków

        I miejsce – Karolina Kalyta II a

            II miejsce – Hanna Ochmann III a

            III miejsce – Agnieszka Fraj i Magdalena Milak II a

Szkolny konkurs geograficzno- biologiczny

1 miejsce Dorota Pelan III b           
2 miejsce Julia Dobrowolska III b   
3 miejsce Agnieszka Skutela II a

Udział: Dominika Mansfeld III b
            Paulina Ciwiś III b
            Magdalena Milak II a
            Tomira Jillek II a
            Agata Bojdoł II a
           Wojciech Libera III a
           Karolina Kalyta II a
           Julia Giemra II a

Szkolny konkurs wiedzy o AIDS

Klasa I a                                 Klasa I b
1. Weronika Sakowska           1. Piotr Machulec
2. Aleksandra Mudyn             2. Łukasz Kalisz
3. Maciej Fritz                        3. Karolina Mecner

Klasa II a                                Klasa II b
1. Antonina Fraj                       1. Martyna Ogos
2. Karolina Kalyta                   2. Zuzanna Mamok
3. Julia Tomczyk                     3. ZuzannaBarchańska

Klasa III a                               Klasa III b
1. Klaudia Sikora                     1. Julia Dobrowolska
2. Julia Borowska                     2. Marta Parysz
3. Aleksandra Laskowska         3. Dorota Pelan

Konkurs Hanyska roku 2015

I miejsca: Agnieszka Skutela, Karolina Kalyta kl. II a

Konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa"

  1. Julia Tomczyk II a
  2. Agnieszka Skutela II a
  3. Aleksandra Laskowska III a
  4.  

KONKURSY GMINNE

2. miejsce zawody gminne w piłkę nożną- Gimnazjum 


Uczniowie biorący udział: Góralczyk Jakub I b, Jagiełka Michał III b, Pohl Michał III a, Syrek Łukasz, Zmarzły Wojciech III b, Żmija Franciszek, Żołna Damian I b, Gogol Dawid III b, Szopa Kacper II b, Ćmiel Bartosz II a, Jeziorski Dawid I b, Danielczyk Piotr I a

Turniej strzelecki

I miejsce Laura Śląska kl. I b

 

KONKURSY POWYŻEJ POWIATU

Kwalifikacja do II etapu konkursu przedmiotowego z języka polskiego

Julia Dobrowolska kl. III b

Aleksandra Laskowska kl. III a

Aleksandra Brożek kl. III a

Agnieszka Skutela kl. II a

Wojewódzki Konkurs Plastyczny Mój przyjaciel żubr

I miejsce Martyna Niezgoda IIb
II miejsce Dorota Pelan III b

Sztuki walki „Wojownik”

Zuzanna Mamok kl. II b

V Otwarty Puchar Polski Juniorów w Ju-Jitsu Karate Polskiej Federacji Budo, Rzeszów/Tyczyn 21.11.2015r.
I miejsce w konkurencji semi - kontakt do 60 kg
I miejsce w konkurencji kata z bronią 12-14 lat
I miejsce w konkurencji kata z 12-14 lat

Puchar Europy Federacji I.K.B w Sztukach Walki, Żywiec 24.10.2015r.
I miejsce w konkurencji kata z bronią
I miejsce w konkurencji kata
I miejsce w konkurencji semi kontakt
Wyróżnienie za Najwszechstronniejszą Zawodniczkę w konkurencji kata do 15 lat

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Wyrach
    Szkoła Podstawowa w Wyrach, ul. Puszkina 10
  • 32 2187244

Galeria zdjęć

bip