Arteterapia

Imię i nazwisko nauczyciela

W/ART/1

Arteterapia poprzez plastykę:

z wykorzystaniem ćwiczeń z zakresu aktywnej ekspresji twórczej, rozwijania komunikacji interpersonalnej, wiary we własne możliwości, kształtowania pozytywnej postawy estetycznej, moralnej.

B. Stycz

W/ART/2

Arteterapia poprzez plastykę:

B. Stycz

W/ART/3

Arteterapia poprzez teatr: z wykorzystaniem zajęć teatralnych prowadzonych w języku angielskim nakierowanych na rozwój wyobraźni i sfery emocjonalnej uczniów, zainteresowania kulturą i literaturą krajów anglojęzycznych.

L.  Janota

W/ART/4

Arteterapia porzez ruch: z wykorzystaniem ćwiczeń z piłką w celu rozwijania koordynacji ruchowej uczniów, poczucia rytmu i zdolności ruchowych młodzieży.

M.   Krawczyk

W/ART/5

1. Rak

W/ART/6

Arteterapia poprzez teatr: z wykorzystaniem zajęć teatralnych nakierowanych na kształtowanie działalności twórczej dzieci

w różnych dziedzinach: emocjonalnych, ruchowych; na zaspokajanie potrzeb psychofizycznych uczniów tj. poznawczych, ruchu, zabawy, twórczości dziecięcej itp.

1. Szałowska