Loving Laughing

2015/16

The place where we live.

The place where we live to projekt eTwinning, którego jesteśmy współzałożycielami razem ze szkołą w Niemczech. Uczniowie z różnych europejskich krajów prezentują wzajemnie swoje miejscowości, typowy szkolny dzień, historię związaną z okolicą, w której żyją, miejsca warte zobaczenia i lokalne ciekawostki. Celem projektu jest doskonalenie kompetencji językowych i ICT, a także promocja naszej miejscowości na forum europejskim.

Loving Laughing (Does my joke sound funny to you?)

Celem projektu jest zachęcenie uczniów do współpracy międzynarodowej. Zadaniem uczestników projektu jest nakręcenie krótkich filmików, w których uczniowie będą opowiadali żarty w swoich językach ojczystych, tłumaczyli je na język angielski i starali się dowiedzieć co sprawia, że żart jest śmieszny. Będziemy również sprawdzali czy polskie żarty bawią naszych partnerów w innych krajach. Zapraszamy do wspólnej zabawy!