Konsultacje nauczycieli

 

 

           

 

 

TERMINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI

W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

Wychowawca

klasy:

 Nazwisko i imię  nauczyciela

nauczany przedmiot:

dzień tygodnia:

lekcja:

 godzina:

1

Dyrektor Szkoły

Sobieraj

Ilona

matematyka

poniedziałek

-

15.00-16.00

2

 

Dobrzyński

Michał

wychowanie fizyczne

czwartek

5

 

3

5d

Domżalska

Natalia

język polski

poniedziałek

5

11.45-12.30

4

 

Dworaczek

Katarzyna

nauczyciel współorganizujący proces dydaktyczny

środa  5 lekcja 11.45-12.30 oraz wg. potrzeb po ustaleniu terminu z rodzicami.

5

2a

Florek

Marzena

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

3

9.50- 10.35

6

5c

Fortuna

Patrycja

matematyka

wtorek

5

11.45-12.30

7

 

Gorzawska

Marta

nauczyciel współorganizujący proces dydaktyczny

wtorek  4 lekcja  10.45-11.30

Wg. potrzeb po ustaleniu terminu z rodzicami.

8

 

Gracka

Janusz

wiedza o społeczeństwie,

wychowanie do bezpieczeństwa

W trakcie spotkań z rodzicami.

9

6a,3bG

Janota

Lucyna

język angielski

środa

6

12.45-13.30

10

 

Kałużny

Krzysztof

informatyka,

zajęcia komputerowe,

technika,

zajęcia techniczne

środa

5

11.45-12.30

11

 

Klyta- Szubert

Sabina

muzyka, zajęcia artystyczne

czwartek

5

11.45-12.30

12

3a

Kopel

Joanna

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

2

8.55-9.40

13

 

Krawczyk

Marek

wychowanie fizyczne

czwartek

3

9.50- 10.35

14

 

Kubiczek-Sokalska

Olga

pedagog szkolny

Wg. potrzeb po ustaleniu terminu z rodzicami.

15

1a

Kwoka

Karolina

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

4

10.45-11.30

16

8b

Leśnik

Katarzyna

matematyka

środa

5

11.45-12.30

17

 

Lewandowska

Agnieszka

psycholog szkolny

Wg. potrzeb po ustaleniu terminu z rodzicami.

18

4c

Mazur

Ewa

język angielski

wtorek

6

12.45-13.30

19

2b

Mazur

Joanna

edukacja wczesnoszkolna

piątek

2

8.55-9.40

20

 

Olszewska

Aleksandra

nauczyciel współorganizujący proces dydaktyczny

Środa 5 lekcja oraz wg. potrzeb po ustaleniu terminu z rodzicami.

21

 

Pastor

Wojciech

doradztwo zawodowe

W trakcie spotkań z rodzicami.

22

 

Pawlas

Anna

religia

poniedziałek

4

10.45-11.30

23

 

Przybyła

Mirella

logopeda

poniedziałek  6 lekcja  12.45-13.30 lub wg. potrzeb po ustaleniu terminu z rodzicami.

24

8c

Rak

Artur

wychowanie fizyczne

czwartek

4

10.45-11.30

25

4b, 7b

Rembek

Anna

matematyka

piątek

3

9.50-10.35

26

6b

Rożek

Barbara

przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie

środa

6

12.45-13.30

27

8a

Rybak

Agnieszka

język polski

piątek

5

11.45-12.30

28

1b

Smoczok

Barbara

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

4

10.45-11.30

29

1c

Stachura

Monika

edukacja wczesnoszkolna

środa

3

9.50- 10.35

30

7a

Steczek

Joanna

język niemiecki

poniedziałek

4

10.45-11.30

31

Wicedyrektor

Szkoły

Stycz

Bogusława

plastyka, zajęcia artystyczne

poniedziałek

7.30-8.00

środa

15.30-16.00

32

3aG

Suchanek

Grzegorz

geografia, biologia, fizyka

czwartek

5

11.45-12.30

33

 

Magdalena

Szkoda

język angielski

czwartek

7

13.45-14.30

34

4a

Szymczak

Małgorzata

język polski, wychowawca w świetlicy szkolnej

środa

5

11.45-12.30

35

Wicedyrektor Szkoły

Tomczak

Mirosława

wychowawca w świetlicy szkolnej

czwartek

-

7.30-8.00 

 

wtorek

-

15.30-16.00

36

 

Waliczek

Martyna

religia

czwartek

2

8.55-9.40

37

5b

Witała-Ośkiewicz

Monika

język polski

piątek

5

11.45-12.30

38

 

Wojciechowski

Błażej

Informatyka

środa

3

9.50-10.35

38

5a

Zawora

Anna

historia

wtorek

4

10.45-11.30

40

3b

Złotecka

Bożena

edukacja wczesnoszkolne, przyroda

poniedziałek

10

16.20 – 17.00

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Wyrach
    Szkoła Podstawowa w Wyrach, ul. Puszkina 10
  • 32 2187244

Galeria zdjęć

bip