Top 5 of my school We create our fairy tale Reading accelerates success Christmas traditions: differences and similarities European Food Festival Our Dream School Prezentacja podsumowująca

eTwinning 2014/2015

Top 5 of my school

·    Top 5 of my school

Celem projektu jest przedstawienie naszym europejskim partnerom 5 najciekawszych wydarzeniach w naszej szkole.  W ten sposób chcemy pokazać, że chociaż wszyscy uczymy się tego samego to jednak szkoły bardzo się różnią. Akcje przeprowadzane w szkołach często są jedyne w swoim rodzaju dlatego też chcemy się wymienić naszymi doświadczeniami z innymi szkołami w Europie. Wśród uczniów naszego Gimnazjum została przeprowadzona ankieta, w której uczniowie wybrali takie wydarzenia jak ‘Mam Talent’, “Piknik szkolny’, ‘ Tydzień ekologiczny’, ‘Rajdy górskie’   i ‘Halloween’. Każde z nich przedstawimy za pomocą Glogstera tj. elektronicznego plakatu gdzie zamieścimy zdjęcia, filmiki i opisy. Mamy nadzieję, że nasi partnerzy zaproponują równie ciekawe przedsięwzięcia i może niektóre  z nich na stałe zagoszczą w naszym szkolnym kalendarzu.