Pomagamy innym

Akcje charytatywne

Akcje charytatywne 2014/15

• Uczniowie klasy Ib i Ia brały udział w akcji "Słodkości z tyty dla dzieci ze szpitala dziecięcego w Ligocie"
  • Akcja charytatywna: pomoc wolontariuszy z ZS w Wyrach w organizacji maratonu.

• Bieg miał charakter charytatywny. Podczas biegu była prowadzona zbiórka  funduszy  oraz aukcje charytatywne. Zebrane fundusze zostaną przekazane w całości na leczenie Mariusza Smaruj.
  • Zbiórka baterii i nakrętek

·         Trwają akcje "Wkręć się"- zbieranie nakrętek (21 worków)

·         "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę"- zbieranie żołędzi, kasztanów dla zwierząt  leśnych /współpraca ze Związkiem Łowieckim przy Nadleśnictwie w Kobiórze/

• "Ratujemy i uczymy ratować"- bicie rekordu w resuscytacji

·         Zakończono akcję zbiórki darów dla Hospicjum Cordis. Dzieci i ich rodzice okazali ogromne serce. Zgromadzono dziesięć ogromnych pudeł i sześć worów pełnych prezentów.
Zebrano wspaniałe zabawki, książki, artykuły piśmiennicze, niezliczoną ilość artykułów gospodarstwa domowego. Koordynator akcji- Barbara Polok

·         „Podaruj książkę bibliotece”  - Zebrano 65 książek głównie baśni, bajek dla dzieci młodszych.

·         Kiermasz świąteczny